Absolwenci

1951/52

Biliński Roman, Kurowska Regina, Tkaczyński Adolf, Tołściuk Grzegorz, Wiliński Jerzy, Żarczyńska Irena.

1952/53

Brygoła Irena, Gajda Alojzy, Kirsznicka Gizela, Partyka Jerzy, Podgórska Irena, Trojanek Alicja.

1953/54

Andrusiewicz Irena, Bęska Halina, Chodnicka Barbara, Grajkowska Elżbieta, Łabuz Irena, Piątek Celina.

1954/55

Balukiewicz Leontyna, Brygoła Alicja, Cwik Małgorzata, Kołakowski Józef, Kret Józef, Kuriata Aleksander, Mahuta Hanna, Mańkowski Kazimierz, Nahorny Włodzimierz, Obuchowski Jan, Rutkowska Helena, Ryl Jadwiga, Siemionowski Lech, Sitko Stella, Sokołów Krystyna, Tkaczyńska Alina, Trzpiot Tadeusz.

1955/56

Jata Kazimierz, Jóźwiak Stanisław, Lechocki Andrzej, Łącki Benedykt, Łącki Krzysztof, Normantowicz Leonard, Polikowska Danuta, Waśniewski Ryszard, Wiatrowski Paweł, Wojtowicz Jadwiga, Żuchowska Krystyna.

1956/57

Barczykowska Anna, Czepulon Teresa, Grajkowska Maria, Feleńczak Bohdan, Sombrowski Horst, Sosnowska Lidia, Szwabowicz Jolanta, Trojanek Sławomira.

1957/58

Cebula Stanisław, Czyżewski Czesław, Domaracka Elżbieta, Krupa Stanisław, Kuncicka Gertruda, Piernicka Zofia, Sajek Roman, Szpala Elżbieta, Wielkopolska Urszula.

1958/59

Adamek Henryk, Ansjon Lidia, Czyżewski Kazimierz, Daniecki Edward, Drzyzguła Władysław, Rudnicka Wanda, Rydzewska Wanda, Skroś Jan, Strociak Eugeniusz, Strociak Mieczysław, Tkaczyńska Zofia, Zieliński Antoni.

1959/60

Fogt Teresa, Kochanek  Zdzisław, Kukurydz Tadeusz, Lewicki, Obszarski Stefan, Piotrowicz Józefa, Ścisłowski Jerzy, Skierkowska Dominika, Sikorski, Woźnica Wiktor, Zawadzki Józef.

1960/61

Kiedrowski Hubert, Suchecki Stanisław, Sulkowski Stanisław, Szpajer Michał, Świeca Elżbieta, Uchacz Kazimierz, Wilczewska Ewa.

1961/62

Chobian Danuta, Karaban Jerzy, Kiewra Władysław, Kraśnicka Stefania, Mockus Antonina, Olejarz Teresa, Płacewicz Lech, Remiszewski Stanisław, Sikora Antoni, Szekliński Ryszard, Wachowicz Wanda, Zielińska Dobrosława, Żołnowski Bogusław.

1962/63

Burdzińska Maria, Borowiecki Mieczysław, Cegielski Jerzy, Czapiewski Zygmunt, Fortuna Danuta, Galicki Bronisław, Grabiński Tadeusz, Iwaśko Danuta, Jarczykowska Krystyna, Jędras Krystyna, Kłutkowski Kazimierz, Krzemiński Ryszard, Mancewicz Anna, Pawlukowski Władysław, Sieniuć Jan, Smoliński Zygmunt, Stendiuch Jerzy, Szymkun Karol, Talaśka Henryk, Tomczyk Edward, Węgrzyn Ryszard, Zemlański Zdzisław.

1963/64

Antoniewicz Aleksandra, Antoniewicz Ewa, Alechowicz Czesław, Kufel Grażyna, Lech Jan, Misiurewicz Elżbieta, Strzeszewska Krystyna, Szecówka Krystyna, Szwajkowska Celina.

1964/65

Berg Halina, Dolata Edmund, Goszczyńska Elżbieta, Jedel Teresa, Kmita Jadwiga, Krasiński Edward, Matuszewska Grażyna, Panko Stanisław, Piernicka Ewa, Sandrowicz Krzysztof, Sikora Sylwester, Sklepowicz Elżbieta, Szczucki Ryszard, Swiderska Danuta, Wieszke Zdzisław, Wojciechowska Stanisława, Woźnica Jan.

1965/66

Adamczyk Irena, Berg Roman, Burzyński Zbigniew, Czapiewska Regina, Doliniec Felicja, Krupa Krystyna, Krupa Zbigniew, Kułak Bogusław, Mancewicz Andrzej, Piskunowicz Elzbieta, Połczyńska Jolanta, Radziej Zbigniew, Rusiecka Teresa, Rybicki Apolinary, Szostak Adam, Tarkowska Ewa, Tomala Lidia, Wielgosz Antonina, Wróbel Lech, Zagrodzki Alfred, Zitterman Adam, Żeleźniak Kazimierz.

1966/67

Jaroszewski Zbigniew, Kania Ryszard, Knap Jerzy, Kozłowska Ewa, Kuraś Alicja, Kuzioła Edward, Kwaczyńska Iwona, Łączyńska Elżbieta, Różański Edward, Ryckowski Roman, Sikora Jan, Strzyżewski Florian, Ślązak Marian, Wąs Bożena, Zwierzchowski Stanisław.

1967/68

Ciesielski Edward, Cieślak Czesław, Czarnecka Dagna, Dudek Jerzy, Figurska Urszula, Jadczak Izabela, Kondratiuk Tadeusz, Lalewicz Czesław, Lesica Ewa, Matusiewicz Irena, Opałka Wiesław, Połczyńska Liliana, Roszewska Bożena, Stosik Krzysztof, Szydelski Jerzy, Ślusarczyk Tadeusz, Zawadzki Tadeusz.

1968/69

Czarnecka Olena, Jakimowicz Dariusz, Jankowski Eugeniusz, Kaźmierkiewicz Jerzy, Laskowski Edward, Misiurewicz Halina, Mosiński Adam, Pudlak Elżbieta, Rajnowski Marek, Świokło Józef, Tarasiuk Leszek.

1969/70

Borowiec Janusz, Chodakowski Waldemar, Chojnacki Henryk, Cieślak Tadeusz, Iwaśko Alicja, Kuriata Jadwiga, Lipińska Maria, Małkowski Krzysztof, Nowak Ewa, Nowak Witold, Piontek Benedykt, Pudlak Maria, Radziej Wiesław, Tröhlich Zygmunt, Zadrożny Jerzy.

1970/71

Cieślak Henryk, Filipowicz Tadeusz, Górecka Wiesława, Heczko Bernadeta, Krawczyk Tadeusz, Lipińska Ewa, Perek Alicja, Sobolewski Bernard, Stachurska Brygida, Sulot Andrzej, Tarasiuk Krzysztof, Wojtusik Helena.

1971/72

Burzyńska Leokadia, Błażejczyk Witold, Chomicki Arkadiusz, Cieślak Irena, Cwalina Tadeusz, Galikowska Irena, Gottfried Małgorzata, Grzywiński Grzegorz, Hołowacz Waldemar, Januszewska Gabriela, Konopski Jerzy, Kortowski Marek, Korzonek Wojciech, Król Jadwiga, Longinus Renata, Maciąg Bogdan, Melkowski Andrzej, Michalik Wiesław, Mrozowska Hanna, Orliński Wojciech, Osuch Jarzy, Pajewski Wiesław, Pawlitka Jolanta, Piontek Grzegorz, Piotrowska Aleksandra, Ronkowski Jan, Rybicka Janina, Woelk Dorota, Zadrożna Danuta.

1972/73

Balsam Andrzej, Broniarek Janusz, Burzyńska Danuta, Dubik Zbigniew, Korytkowski Leszek, Korytkowski Wiesław, Krajnik Jan, Laskowska Barbara, Melkowska Elżbieta, Mroczyńska Marzena, Nosek Mirosława, Pachnik Leszek, Piasecka Aleksandra, Piernicka Hanna, Rutkowski Andrzej, Szewczyk Tadeusz, Tamulewicz Jan, Troniewska Danuta, Turoń Jarosław, Tryba Zbigniew, Wilczyńska Alicja, Wojciechowski Wiktor.

1973/74

Chlebowicz Danuta, Dobrowolska Stanisława, Domin Roman, Ejsmont Mariusz, Grochowska Krystyna, Gryń Roman, Heczko Angelika, Kędzierska Elżbieta, Kiziński Eugeniusz, Marczykiewicz Ewa, Ozimek Halina, Piontek Marek, Przybylska Renata, Różycki Jerzy, Sękowska Danuta, Staniszewska Beata, Świtała Zbigniew.

1974/75

Chwaścińska Hanna, Czarkowski Witold, Dybowski Eugeniusz, Dziedzic Iwona, Kaczyński Grzegorz, Kowalewska Jolanta, Kwiatkowski Roman, Markowicz Teresa, Nawrocka Ewa, Raczyński Krzysztof, Skoczylas Mirosław, Śmigielski Tomasz, Szopiński Nikolas, Szuszkiewicz Joanna, Szwedowicz Ewa, Tomaszewski Waldemar, Żurowski Marek.

1975/76

Borowiec Danuta, Duśko Barbara, Gilis Joanna, Groll Andrzej, Herkt Andrzej, Jereczek Katarzyna, Kamińska Jolanta, Klein Andrzej, Koc Janusz, Krzyżek Kazimierz, Małkiewicz Stanisław, Niezgoda Józef, Nowoczyn Aleksandra, Richter Dorota, Skonieczna Danuta, Skonieczna Mirosława, Stachowski Waldemar, Szewczun Jan, Szewczun Kazimierz, Topolewska Bożena.

1976/77

Gazda Krzysztof, Guzman Zbigniew, Herkt Grażyna, Jamroży Beata, Jasiński Jan, Jereczek Adam, Jung Zbigniew, Jurkanis Jan, Kłos Jarosław, Laskowski Grzegorz, Mosakowski Leszek, Pabian Maria, Sadurski Stanisław,  Saluszewski Mariusz, Skalski Leszek, Skoczylas Mirosław, Stromecka Barbara, Sus Kazimierz, Świtała Zbigniew, Troniewski Cezary, Wasiak Jan.

1977/78

Dubienecki Janusz, Dyngosz Anna, Ejsmont Jacek, Gójski Mieczysław, Janda Roman, Kamińska Edyta, Kędzierska Ewa, Kopczyńska Katarzyna, Kruczkowski Grzegorz, Lipka Andrzej, Lalewicz Jan, Ostasz Mirosław, Panasiewicz Henryk, Różycka Wioletta, Serwatka Alicja, Sitko Bogumiła, Skalski Dariusz, Skalski Zbigniew, Stankiewicz Lechosław, Stankiewicz Marek, Skoczylas Ewa, Śliwińska Barbara, Śliwińska Stanisława, Topolewska Izabela, Urbanowicz Jerzy, Winter Marian, Zarzycka Alicja.

1978/79

Copija Wojciech, Falkowska Barbara, Fanslau Marek, Gierej Dariusz, Gorczyński Leszek, Grudzińska Beata, Kłos Małgorzata, Krodowski Mirosław, Matysiak Jarosław, Olechnowicz Andrzej, Przebierała Ryszard, Śmigielska Justyna, Sosnowska Tamara, Zieliński Wojciech.

1979/80

Adamiak Krzysztof, Białowąs Tomasz, Broniarek Hanna, Chodakowski Bogdan, Drewniak Małgorzata, Gierej Jarosław, Grubalska Iwona, Itrych Beata, Jakubowska Anna, Jata Jacek, Kopański Dariusz, Koprowska Zofia, Korolewski Jerzy, Lewandowski Mirosław, Makowska Ewa, Mełech Marzena, Michalewska Maria, Miczewski Marek, Mirowski Wojciech, Mroczek Wacław, Opacka Elżbieta, Pastuszak Małgorzata, Pokrzeptowicz Beata, Przebierała Benedykt, Rochna Brygida, Romanowska Renata, Rybaczyk Mariola, Sobczyński Tomasz, Stąpor Małgorzata, Wyszyńska Eliza, Zarzycka Irena.

1980/81

Barek Marzena, Dąbrowski Janusz, Ejsmont Cezary, Fanslau Krzysztof, Ferska Agnieszka, Gajdamowicz Rafał, Itrych Romuald, Januszewski Sławomir, Karwacka Izabela, Klewicz Katarzyna, Korciński Adam, Kwiatecki Radosław, Majewski Bogdan, Matysiak Piotr, Paprocka Małgorzata, Perzyński Zbigniew, Płoszaj Stanisław, Rybaczyk Renata, Stawiarz Marek, Świderska Anna, Wierajski Paweł, Wołk Mirosław.

1981/82

Chodakowska Iwona, Janda Janusz, Jurkiewicz Anna, Kuklińska Ewa, Kun Roman, Kwiatecki Radosław, Kordowski Artur, Łazarek Jolanta, Majkut Luiza, Markowski Marek, Misztal Zbigniew, Nawrocki Adam, Orłowska Małgorzata, Sokołowski Piotr, Stolarek Radosław, Strociak Marek, Sulot Bogusław, Perehuda Marzena,.

1982/83

Czeszejko Dorota, Dubienecki Andrzej, Dziewulska Lucyna, Fanslau Piotr, Filbrandt Małgorzata, Jarzębińska Anna, Kaczmarski Robert, Kisicka Beata, Koszołko Jolanta, Lubiejewska Elżbieta, Melkowski Tomasz, Mierzejewska Danuta, Mosakowski Piotr, Pasternak Mariusz, Pieniążek Katarzyna, Stawiarz Marek, Stolarek Maciej, Szewczyk Ewa, Tarasiewicz Marzena, Wasiak Justyna, Zielińska Hanna.

1983/84

Borcuch Jacek, Budyś Bożena, Czerny Roman, Dobosz Dariusz, Dudko Sławomir, Gerlach Jarosław, Grączewska Dorota, Grzymała Katarzyna, Głogowska Anna, Hajdamowicz Alicja, Itrych Arnold, Izdepska Izabela, Kilian Hanna, Kołupajło Wojciech, Kun Zbigniew, Malinowska Katarzyna, Michna Anna, Neumann Ilona, Parafiniuk Barbara, Pułtarzewski Konrad, Polanowska Joanna, Smagowska Sylwia,  Strociak Jacek, Szwaracka Sylwia, Witkowski Witold, Porcz Beata.

1984/85

Bojko Adam, Boruch Daniel, Czapla Lidia, Derengowska Sylwia, Dudko Aleksandra, Dumalski Janusz, Dyngosz Wojciech, Frankowska Anna, Fryczke Paweł, Gajdamowicz Łukasz, Glinka Beata, Gryń Anna, Guziewicz Remigiusz, Jackowski Jacek, Jarzębiński Grzegorz, Kamińska Danuta, Kozak Barbara, Kozak Małgorzata, Krauze Joanna, Krupa Dariusz, Krzeszowska Beata, Leoniec Rafał, Makowska Joanna, Morus Barbara, Olszewska Beata, Pudlak Paweł, Stromecki Jarosław, Soliwoda Piotr, Tomczyk Bogusław.

1985/86

Bielawska Katarzyna, Bober Krzysztof, Dubik Krzysztof, Gąsiorowska Jowita, Głogowska Anna, Gizińska Kamila, Grzywińska Izabela, Jaworowicz Wojciech, Kędziora Joanna, Kołodziej Katarzyna, Kozak Mirosław, Małkowski Wojciech, Mielczak Katarzyna,  Mielewczyk Joanna, Nagórska Irena, Płoska Agnieszka, Płoska Anna, Rzemek Magdalena, Ruszkowska Agnieszka, Sawicka Jalanta, Sosnowska Jolanta, Sztandarska Alina, Szwedowicz Paweł, Tomaszek Tomasz, Witkowska Ewa, Wrzesińska Ewa, Zieliński Arnold.

1986/87

Chwiędacz Ewa, Dziewic Aneta, Frankowski Bartosz, Głogowski Adam, Jałoszyńska Marlena, Kołak Katarzyna, Kozak Grażyna, Kulik Dominik, Kwiecień Sylwia, Litwin Edyta, Mikołajczyk Sławomir, Piłtko Tomasz, Przybyłek Dorota, Romanowska Joanna, Szkwarkowska Mariola, Śliwiński Jan, Tessar Mirosław, Tessar Sławomir, Wasiak Karina, Wojtysiak Wojciech.

1987/88

Chojnacka Barbara, Daszkiewicz Leszek, Domin Sylwia, Gajos Andrzej, Goleniewski Tomasz, Guba Beata, Itrych Narbert, Jabłońska Małgorzata, Jaworowicz Aleksandra, Kisiel Joanna, Kisiel Andrzej, Kostecki Sławomir, Krzysztofiak Anna, Lemańska Iwona, Mączyński Adam, Rogala Dorota, Rosińska Izabela, Trochowska Anna, Szarszewska Jolanta.

1988/89

Chabowski Tomasz, Fryczke Wojciech , Goleniewska Joanna, Gryń Krzysztof, Hajdamoicz Aleksandra, Kierlin Joanna, Kierlin Jarosław, Kochanowska Ewa, Kołodziej Jarosław, Krosnowska Lucyna, Kozdroń Anna, Krzyżanowski Marcin, Nietupska Izabela, Owczarczuk Izabela, Sandomierski Sebastian, Serafin Adam, Smolińska Aleksandra, Sobczyńska Beata, Sobczyński Aleksander, Sterankowicz  Mirosław, Sosnowska Lucyna.

1989/90

Bednarek Aneta, Bednarek Wioletta, Berg Małgorzata, Cesarz Małgorzata, Czarnik Irena, Dubas Andrzej, Jasińska Marlena, Kasprowicz Małgorzata, Kołodziej Adam, Kwiecień Ewelina, Kwiecień Monika, Lipińska Aneta, Lubera Agnieszka, Maciejewska Małgorzata, Mordzon Małgorzata, Morus Magda, Postawa Joanna, Pozarzycki Michał, Słupczyński Dariusz, Szalkowska Anna, Szympruch Elżbieta, Szczygłowska Agnieszka, Szutowicz Agnieszka, Wiktorowska Dobrosława.

1990/91

Botwicz Elżbieta, Cesarz Norbert, Drewa Agnieszka, Dzikowski Bartłomiej, Golańska Wioletta, Goik Katarzyna, Guz Jarosław, Haber Dorota, Głowacka Dobromiła, Jackowska Anna, Jurys Aleksandra, Kamowska Aleksandra, Kaźmierczak Antoni, Kosiuk Rafał, Krajewska Paulina, Kupczyk Monika, Kupczyk Tomasz, Kurpniewska Mariola, Lewicka Katarzyna, Litwin Aneta, Madej Paulina, Nahorna Jolanta, Nowak Agnieszka, Nowicka Beata, Olszewski Robert, Ptak Anna, Pokora Anna, Sawicka Iwona, Strzyżewska Urszula, Szul Barbara, Skonieczek Andrzej.

1991/92

Baranowicz Wojciech, Bielawska Marcelina, Dobrowolska Katarzyna, Drelich Katarzyna, Dubienecki Maciej, Frycze Aleksandra, Grabowski Piotr, Hennoszczenko Maciej, Jankowska Edyta, Kaźmierkiewicz Sławomir, Konecka Beata, Kurek Aleksandra, Lamkiewicz Emilia, Lorkowska Dobrosława, Małkowska Olimpia, Napiórkowska Justyna, Nietupski Sławomir, Nowicki Krzysztof, Nowobilska Magdalena, Pleskacz Anita, Rzoska Piotr, Szewczuk Beata, Szewczuk Małgorzata, Szykuła Beata, Szymański Waldemar, Wieczorek Wioletta, Wojtyła Michał.

1992/93

Andrzejewska Anna, Budyś Przemysław, Daniecka Sandra, Formela Katarzyna, Gąsior Dorota, Janiszek Jarosław, Jurkiewicz Eliza, Kasprowicz Małgorzata, Kisiel Jacek, Kośmińska Marta, Kulesz Anna, Lamkiewicz Jarosław,  Lenczewska Anna, Leoniec Ewelina, Okoński Marek, Ossowska Katarzyna, Ponieczko Natalia, Powarzyńska Jolanta, Rybarczyk Zbigniew, Sołoducha Olga, Szpitter Grzegorz, Templin Andrzej, Wilary Katarzyna, Wiśniewski Andrzej, Wołoszczuk Aleksandra.

 1993/94

Baranowicz Wiesława, Barejko Aleksandra, Bartoszyńska Małgorzata, Cichocka Izabela, Cyganowska Małgorzata, Czerkas Agnieszka, Fira Piotr, Grabarek Michał, Grabarek Szczepan, Grzonkowski Marek, Grzymała Dobrawa, Guzowska Krystiana, Jończyk Magdalena, Kamowska Magdalena, Kawka Szymon, Kęprowska Katarzyna, Konopski Arkadiusz, Lewandowska Barbara, Lewandowski Wojciech, Milner Justyna, Olszak Katarzyna, Olszak Monika, Opczyński Artur, Papelbaum Barbara, Patyka Magda, Piłat Bartosz, Pliszka Dorota, Rożniata Szymon, Sarbicki Gniewomir, Szczepański Krzysztof, Szyszko Mirosława, Wacławiak Arkadiusz, Warczak Małgorzata, Wójcik Grzegorz.

1994/95

Budzińska Katarzyna, Chodkiewicz Anna, Drewa Karol, Drewa Małgorzata, Eineberg Małgorzata, Fanslau Agnieszka, Fiszka Marta, Fira Michał, Formela Tomasz, Grabarek Konrad, Jędraszko Justyna, Jurkiewicz Ewa, Korczagin Magdalena, Kozioł Aneta,  Kulesz Katarzyna, Marcjański Zbigniew, Matusiak Marek, Okońska Marta, Okulska Justyna, Okulska Monika, Omieczyńska Bogumiła, Ossowska Magdalena, Piskorska Katarzyna, Rozalska Małgorzata, Szmagliński Łukasz, Wiśniewski Wojciech, Woźniak Przemysław, Wyszyński Grzegorz.

1995/96

Bednarek Aneta, Dudek Bernadeta, Ferner Michał, Fira Adam, Gierlach Katarzyna, Jakubowski Artur, Kazaniecka Małgorzata, Król Leszek, Kuklińska Anna, Maciejewski Grzegorz, Niżnikowska Ewa, Ozga Magdalena, Paziewski Krzysztof,  Pietrasiak Alina, Płoska Ewa, Rybarczyk Aleksander, Spryszńska Agnieszka, Suchenek Arkadiusz, Szatkowska Barbara, Warczak Małgorzata, Warczak Wojciech.

1996/97

Bębenista Beata, Cyganowski Bartłomiej, Daniecka Wioletta, Domagalska Agnieszka, Drobysz Izabela, Durman Marcin, Flak Justyna, Foksińska  Sylwia, Formela Mariola, Franckowska Karolina, Głogowska Aleksandra, Gola Beata, Grześkowiak Adrian, Jurkiewicz Katarzyna, Kizińska Agnieszka, Kosińska Katarzyna, Kurek Radosław, Lamkiewicz Aleksandra, Matej Piotr, Miara Edyta, Michalski Piotr, Paziewski Jarosław, Paziewski Robert, Piskorska Maria, Pliszka Dorota, Płochacka Karina, Sarbici Krzesimierz, Sionkowska Małgorzata, Strzelczyk Maria, Szykuła Karina, Warczak Katarzyna, Wiśniewska Aleksandra Woronowicz Sylwia, Wypych Łukasz.

1997/98

 

Antoniuk Małgorzata, Arbszajtys Piotr, Arbszajtys Tomasz, Bielaszewski Radosław, Błędzka Anna, Budziłek Dorota, Chmielewska Marta, Cichocka Elżbieta, Czarnuch Marta, Dietrich Kamila, Drozd Agnieszka, Dubrawska Aleksandra, Gaworowska Magda, Grzela Michał, Harasimiuk Renata, Jabłonowska Edyta, Jędrzejewska Sylwia, Kalińczuk Kamila, Konopska Agnieszka, Konopski Piotr, Laskowska Maja, Lipski Dominik, Głuszak Ewelina, Malgaski Andrzej, Malajka Piotr, Matusiak Andrzej, Meler Dorota, Mikołajewski Mateusz, Napiórkowski Łukasz, Osuch Paweł, Pytel Krzysztof, Skorczewski Mariusz, Skorczewski Piotr, Świstek Przemysław, Wasiecki Paweł, Wójcik Małgorzata, Żyra Katarzyna, Żyra Monika.

1998/99

 

Barejko Michał, Chodakowska Elżbieta, Chodakowski Grzegorz, Deka Sebastian, Drobysz Anita, Dudek Daria, Dybała Elżbieta, Dybała Jolanta, Florek Jakub, Grenda Jarosław, Horyd Michał, Jaranowski Mirosław, Jasiński Paweł, Kira Łukasz, Kisielnicka Edyta, Kuchnio Anna, Leśniewska Agnieszka, Makuła Damian, Maternicka Karolina, Napiórkowski Grzegorz, Nawrocki Bartosz, Nowak Ada, Paurowska Kinga, Pawłowska Karolina, Rombel Zbigniew, Rutkowski Marcin, Szczepańska Magdalena, Śliwiński Łukasz, Tarasiuk Magdalena, Wiśniewski Adrian, Włodarska Justyna, Wróblewska Ewelina, Zmienko Michał.

1999/2000

Antoniuk Magdalena, Babalska Magdalena, Barczuk Alicja, Blok Łukasz, Blokowska Katarzyna, Czeszejko Grzegorz, Czeszejko Mariusz, Depa Marek, Dudek Anna, Grzona Jolanta, Hanis Mateusz, Izbaner Agnieszka, Jarynowska Joanna, Jarynowski Dariusz, Jarynowski Marek, Kania Sebastian, Kiźiński Szymon, Klabun Emilia, Kowalak Ewelina, Madeja Bartosz, Metera Piotr, Nowak Małgorzata, Panierska Magdalena, Porożyńska Natalia, Puchalska Emilia, Pudlik Kamil, Rębisz Adam, Sawicki Marcin, Skoczylas Mirosław, Sobolewski Łukasz, Sokołowska Teresa, Stopikowski Ariel, Strzałek Karol, Szyszko Damian, Tecmar Paweł, Trosko Bartłomiej, Unger Agnieszka.

2000/01

Budzińska Karolina, Czechowska Ewelina, Deka Łukasz, Gąsecka Monika, Gełdon Karolina, Gutmąńska Ewelina, Horyd Adam, Kurek Emilia, Sionkowski Maciej, Szul Kamila.
 

 

2001/02

Bargad Grzegorz, Bezek Monika, Biskupski Paweł, Bojaryn Krystian, Chomka Dawid, Czerniak Jakub, Dąbrowska Urszula , Dąbrowski Piotr, Dudek Agnieszka, Izdebski Paweł, Jakutowicz Łukasz, Kotowski Łukasz, Kucharczyk Natalia, Kulesz Piotr, Maciąg Patryk, Maksymowicz Joanna, Malajka Monika, Marecki Leszek, Mroczkowski Hubert, Mrówczyńska Karolina, Muchliński Maciej, Olszewski Jakub, Potorski Robert, Rożniata Dominik, Warczak Magdalena, Zosiak Paula.

2002/03

Andryskowski Piotr, Chodorowski Łukasz, Czyżewska Dagmara, Dąbrowska Anna, Dembek Andrzej, Fiszer Karolina, Hryniuk Piotr, Huszcza Karol, Kisłowska Anna, Kocik Marta, Kuczkowski Ireneusz, Laks Arkadiusz, Lessner Wioleta, Maciąg Kamil, Oliwa Katarzyna, Piełuć Przemysław, Pławska Monika, Radziszewska Karolina, Rettig Paweł, Rogowski Paweł, Sępioł Krzysztof, Tarkowski Sebastian, Trynda Dariusz, Trynda Dominik, Winiecki Jakub, Winiecka Justyna, Wojnicz Juliusz, Wojnicz Marta, Żebrowska Aleksandra.

2003/04 

Babiński Tomasz, Bielecki Wojciech, Cieszyński Sławomir, Chojnacki Grzegorz, Czeszejko – Sochacka Anna, Dutko Paula, Hanis Patryk, Jackiewicz Monika, Lewandowski Daniel, Lessner Michał, Leśkiewicz Nikola, Menc Błażej, Niziołek Magda, Olszewska Anna, Opalska Adrianna, Pielak Mariusz, Sadowska Alicja, Samborska Natalia, Śmigrodzka Aleksandra, Śmigrodzka Karolina, Trojakowska Karolina, Trojakowska Monika, Ulman Paulina, Wiśniewska Monika, Wojnicz Maria, Zatorska Karolina, Żuchowska Paulina.

2004/05

Arumińska Joanna, Ćwik Izabela, Falkowska Agnieszka, Górka Paulina, Kamiński Dawid, Kocik Mateusz, Malajka Grzegorz, Marianowski Jakub, Romanowska Roma, Sandomierski Jerzy, Szwangruber Małgorzata, Szwangruber Marta, Szwed Maciej, Szynkarczyn Judyta, Zboiński Jan.

2005/06

Bańkowska Elżbieta, Dyczkowska Patrycja, Dyczkowska Paulina, Flis Martyna, Jamrozek Sylwia, Janiewicz Damian, Janiewicz Dawid, Kasprzyk Patryk, Krupa Małgorzata, Krzykowski Adam, Kuźma Sławomir, Macal Karol, Maciejewska Małgorzata, Majerowicz Natalia, Michalczuk Michał, Michalski Marek, Osowski Adrian, Pałac Karol, Piskorski Kamil, Stefaniak Alan, Sudoł Karolina, Szymański Bartosz, Tynda Artur. Typek Piotr, Wiśniewski Łukasz, Wiśniewska Joanna, Wroński Jan, Żakowska Ewa.

2006/07

Alicka Alicja, Adamiak Bartosz, Barańska Patrycja, Beker Kamil, Cegłowska Katarzyna,Cichorek Łukasz, Dagil Emilia, Dziedzińska Aleksandra, Jędrzejczyk Weronika, Korynt Karolina, Lubiński Michał, Maciąg Adam, Maryniewski Adrian, Nakonieczna Patrycja, Nowak Aleksander, Piwowarski Michał, Prabucki Rafał, Sikora Aleksandra, Szczotka Paweł,Tarkowska Patrycja.

2007/08

Adranowicz Magdalena,Białowąs Anna, Figurski Szymon, Goszka  Monika, Gutmańska Kinga,Gutmańska Zuzanna, Gutmański Lucjan, Jamrozek Tomasz, Kamińska Magdalena, Karlewski Kacper, Karło Małgorzata, Kępa Mariusz,Kołodziejczyk Kacper, Koralewski Konrad, Kuniec Magdalena, Leśniewska Katarzyna, Makowski Sebastian, Pawłowska Joanna, Pawłowska Magdalena, Piskor Marta, Piskor Zuzanna,Przybylska Magdalena, Rajkowski Bartosz, Sikorska Dominika, Strzelecka Karolina, Suszyńska Joanna,  Szewczyk Adrian, Szwangruber Radosław,Warczak Mateusz, Urbanowicz Klaudia, Wasilak Marta, Wielogórska Aleksandra, Zarębski Bartosz, Zosiak Mariusz, Żakowski Adam.

2008/09

Fedowski Beniamin, Firlej Paweł, Konczewski Miłosz, Kunac Weronika, Lewandowski Marcin, Nakonieczna Agata, Sulot Bartosz, Szwangruber Tomasz, Kołodziejczyk Kacper, Trosko Maciej, Dobosz Daria, Hauer Wojciech, Kanton Konrad, Kryszkiewicz Katarzyna, Pieniek Martyna, Stankiewicz Paweł, Szwed Aleksandra, Szczepańska Aleksandra, Zawalich Maciej, Zima Wojciech, Zdroczyńska Róża, Żmuda Adam.

2009/2010

Biryło Jagoda, Dubieniecki Wojciech, Euskirchen Mariusz, Jabłońska Aleksandra, Kamińska Weronika, Kozłowska Paulina, Kunac Konrad, Leszczyński Piotr, Osiecki Bartłomiej,Płaczek Magda, Rentflejsz Karolina, Skorupski Oskar, Szumińska Agnieszka, Taczyńska Janina, Tarnowski Krzysztof, Tarnowski Paweł, Tomasik Paweł, Wojtaś Wojciech, Zemlak Bartłomiej.

2010/11

Barańska Izabela,Bryksy Marta, Cegłowska Monika, Chojancka Julia, Durman Damian, Figurska Natalia, Jankowski Tomasz, Kęsy Natalia, Klingenberg Mateusz, Korynt Paulina, Kowalski Robert, Kożurno Stanisław, Kuczkowska Daria, Kuszyński Kacper, Łapińska Agata, Młodzińska Marta, Mrozińska Martyna, Mrozińska Milena, Olszewski Jakub, Porożyńska Magdaelna, Rettig Mateusz, Rzepka Iga, Salamon Teresa, Sikora Przemysław, Sosnowski Paweł,Suwiński Jakub, Świetlicka Weronika, Tomczyk Aleksander, Wroński Michał, Wysocki Michał, Wysocki Paweł, Zbyszyński Tomasz.

2011/12

Bojarczuk Radosław, Chruszczewski Szymon, Duzinkiewicz Małgorzata, Felczak Aleksandra, Firlej Aleksandra, Gryczka Wojciech,
Jaworski Michał, Karpińska Aleksandra, Kochański Paweł,
Krystoforski Piotr, Pieniek Adam, Płaczek Jakub, Płaczek Kacper, Rutka Gabriel, Sosnowska Maja, Szutowicz Paulina, Tychyj Paul,
Widz Marcelina, Wolanowska Joanna.

 

2012/13

Antos Aleksander, Bieżuński Mateusz, Bollin Bartłomiej, Bukowski Wojciech, Cieślak Bartosz, Ciska Anna, Czerwiński Bartosz, Dabrowska Kinga, Deka Karol, Dubiel Bartosz,
Grzanka Cezary, Heczko Sara, Jabłońska Judyta, Kęsy Katarzyna, Kozłowski Rafał, Kaczorowska Roksana, Ketz Eliza, Lessner-Leśniakowski Mateusz, Makowski Tomasz, Małkowska Katarzyna, Maszewski Piotr, Pałdyna Marianna, Piotrowska Weronika, Piskor Amelia, Salamon Alicja, Schodowska Anna, Schodowski Tymoteusz, Sikorski Kacper, Skorny Kacper, Skorna Klaudia, Sulot Olga, Wierzba Antonina, Wojtaś Martyna, Żuromski Damian

2013/14

Blonkowska Paulina, Chodorowski Maciej, Chodukiewicz Monika, Jabłońska Maja Anna, Jurczyk Szymon, Kopeć Oskar, Myrcha Jędrzej, Piełuć Michał Kacper, Poźniak Kandyd Tadeusz, Sobański Mikołaj, Śliwińska Gabriel, Urbański Łukasz Paweł, Wojtyła Paulina Weronika, Żukowski Jakub, Jaśkiewicz Mikołaj Kazaniecki Michał, Kwiatkowska Jowita, Kozłowski Oskar Marcin, Sobczyński Sandro, Ślusarska Julia, Trzaskalski Michał Piotr, Wójcik Aleksandra Julia, Żótański Wojciech

2014/15

Bednarek Filip, Bukowska Martyna, Duzinkiewicz Julia Aleksandra, Głuszko Larysa Olga, Golder Julia Joanna, Jaranowski Jakub, Kędziora Amelia, Knabe Klaudia Barbara, Łompieś Kinga, Muzyka Kaja Katarzyna, Muzyka Maja Maria, Powęska Maria, Soliwoda Martyna Weronika, Strociak Małgorzata Urszula, Śliwińska Agata, Telefus Zofia Michalina, Tryc Łukasz, Wikierska Julia Maria, Zagańczyk Martyna, Balsam Julia, Bereza Angelika Helena, Jasińska Sylwia, Karauda Dominika, Kędra Bartłomiej Kamil, Kędra Maria Kazimiera, Kędzior Jakub, Kochańska Magdalena, Kopik Dominika, Reniecki Franciszek Paweł.

 

2015/2016

Byszewska Aleksandra, Grosz Radosław Jacek, Kapica Michał, Kołecki Nikodem, Kołodziej Weronika Danuta, Młodzińska Julia Alicja, Morus Mikołaj Mateusz, Mroczek Łukasz Antoni,

Piskorska Klaudia Katarzyna, Sitko Zuzanna, Rajkowski Michał Maciej, Terpiłowska Sandra, Bojarczuk Piotr Michał, Damaziak Wiktoria, Hals Michał Jan, Łęgowska Dominika, Neumann Jakub, Szwed Bartosz Wojciech, Waga Karolina Agnieszka

2016/2017

Brodzik Adrianna Magdalena, Budyś Filip, Dubieniecki Michał Paweł, Fudala Oliwia, Gogolewska Aneta Lidia, Gogolewski Maciej Jan, Heczko Anastazja Teresa, Jaśkiewicz Weronika, Kamińska Kinga, Karwowska Marika, Karwowski Tymoteusz, Kędzior Alicja, Księżopolska Róża, Kuc Katarzyna Antonina, Kuc Maria Magdalena, Kuffel Nadja, Kwaśniak Marta, Kwaśniak Wojciech, Kwiatkowska Natalia Weronika, Lemańska Katarzyna, Lipiec Amelia Kornelia, Łompieś Piotr, Łoziński Jakub Władysław, Moczadło Maja, Olchowik Zuzanna, Opalska Julia, Pawłowska Katarzyna, Piotrowska Marta, Piotrowska Weronika, Pokwicki Jakub, Ponczek Aleksandra, Proch Katarzyna, Radomiński Tymoteusz Wojciech, Reiss Amadeusz Ramzes, Saramak Kinga, Szafarewicz Aleksandra, Szafranowicz Aleksandra Ewa, Storozum Oliwia Marcelina, Szczepanowska Julia Maria, Śliwińska Zofia Maria, Trzebiatowska Laura, Ważna Weronika, Wielgosz Weronika Anna, Wilms Oskar, Wiśniewski Paweł Wojciech, Witkowski Filip, Żuk Paula Weronika